Wczytuję dane...

Mankiety do pończoch samonośnych firmy Medi

Stojąc przed decyzją zakupu produktów przeciwżylakowych, często zastanawiamy się co wybrać – pończochy samonośne czy rajstopy kompresyjne. Są to kwestie indywidualnych preferencji, ale nierzadko też obaw związanych z tym, czy pończochy samonośne nie będą się zsuwały. Aby wykluczyć te obawy, firma Medi wprowadziła aż 4 rodzaje mankietów do samonośnych pończoch uciskowych z linii Elegance, Comfort, Plus oraz Forte.

Podstawowy (basic)

Medi mankiet basic

Standardowy, gładki mankiet z silikonem w formie kropek. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi jest on najbardziej popularny, zarówno wśród Pań jak i Panów. Zapewnia cyrkulację powietrza, przez co minimalizuje możliwość ewentualnych odparzeń w upalne dni. Dostępny również w wersji wąskiej - dla podkolanówek (wys. 2,5cm).


Z motywem

Medi mankiet z motywem

Mankiet z modnym i eleganckim wzorem oraz silikonem w formie kropek. Odpowiedni dla Pań, które preferują silikon naniesiony punktowo, ale oczekują również atrakcyjnego wykończenia mankietu pończoch przeciwżylakowych. Oprócz ładnego wyglądu mankiet ten charakteryzuje się również trwałością i wytrzymałością.


Sensitive - nowość!

Medi mankiet sensitive

Jest to mankiet dla osób, których skóra jest wrażliwa na silikon, ale chcą mieć pewność, że kompresyjne pończochy samonośne utrzymają się cały dzień na nogach. W tym gładkim z zewnątrz mankiecie silikon naniesiony jest w formie bardzo drobnych kulek, które zapewniają cyrkulację powietrza, ale jednocześnie utrzymują produkt we właściwym miejscu. Produkt odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.


Platinum

Medi mankiet platinum

Mankiet dedykowany przede wszystkim kobietom, ze względu na bardzo delikatny, elegancki wzór w różyczki. Od wewnętrznej strony posiada powłokę silikonową w formie pasa na całej szerokości, gwarantującą pewne utrzymanie przeciwżylakowych pończoch samonośnych.


Wszystkie powyżej przedstawione mankiety mają wysokość 5 cm.

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.