Wczytuję dane...

Kompresja na wyjątkowe okazje

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, a wkrótce potem Sylwester i karnawał.  Są to wyjątkowe wydarzenia, w których chcemy zapomnieć choć trochę o problemach żylnych, wyglądać elegancko i szykownie.

Opisane poniżej pończochy kompresyjne oraz rajstopy uciskowe spełnią te oczekiwania.

 Mediven Elegance – czyli elegancka kompresja dla modnych Pań. Półkryjące produkty przeciwżylakowe, zapewniające komfort i ładny wygląd w jednym. Idealnie sprawdzą się do wieczorowych kreacji. Dostępne w I i II klasie ucisku oraz wielu kolorach: od klasycznej czerni po kolory sezonowe typu avocado dream czy mango yellow.


Mediven Elegance


 
Sigvaris Magic – półtransparentne produkty na żylaki, skutecznie skrywające swój medyczny charakter w wyjątkowym wyglądzie produktów dedykowanych paniom. Dodatkowo, część majtkowa rajstop jest uszyta tak, by zapewniać efekt push-up ładnie podkreślający pośladki. Dostępne w I oraz II klasie kompresji i wielu kolorach również nieszablonowych jak deep lavender czy cool gray.


Sigvaris Magic


 Bauerfeind VenoTrain Look to idealne połączenie niezawodnego działania medycznego z eleganckim wyglądem na najwyższym poziomie. Delikatnie transparentne, błyszczące i bardzo stylowe spełnią oczekiwania każdej Pani, która ceni estetykę wykonania i elegancki połysk. Dostępne w I oraz II klasie ucisku, w kolorach czarnym, grafitowym czy ponadczasowym granacie.


Bauerfeind VenoTrain Look

Powyższe produkty są produktami z najwyższej półki jakościowej, dla osób ceniących sobie wygląd i skuteczność ucisku. Są to produkty półkryjące, które ładnie podkreślą kobiece wdzięki, jednocześnie maskując drobne zmiany na nogach będące wynikiem problemów żylnych.

Jeśli szukasz jednak produktów cieńszych, które mają za zadanie w dyskretny sposób odciążyć nogi podczas wyjątkowych wieczorów, proponujemy produkty z takich marek jak: Mediven Sheer&Soft, Venoflex Incognito Absolu, Jobst Ultra Sheer, Veera.


Gdybyś potrzebowała więcej informacji o danym produkcie, skontaktuj się z nami - z chęcią podpowiemy najlepszy produkt spełniający Twoje indywidualne potrzeby.

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.