Wczytuję dane...

Kolory sezonowe MEDI 2016 - odkryj naturalne piękno!

Kolory sezonowe MEDI 2016 - odkryj naturalne piękno!

Wrzesień to okres, w którym wielu z nas postanawia wprowadzić w swoim życiu rozmaite zmiany. U jednych są one większe, u innych mniejsze, jednak najważniejszy jest sam fakt wcielenia w życie chęci do rozwoju, do zastąpienia starego nowym. W ów trend letnio-jesiennych zmian wpisuje się także firma MEDI, która po wakacyjnej przerwie ponownie dodała do swojej oferty wszystkie typy produktów (podkolanówki, pończochy, rajstopy uciskowe) z serii Mediven Elegance w tzw. kolorach sezonowych.

 

Kolory sezonowe ogłaszane są co roku, po zakończeniu wakacji. Ich paleta za każdym razem jest całkowicie inna niż poprzednia, dzięki czemu każda z propozycji jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Pozwalają one na tworzenie atrakcyjnych stylizacji, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej skuteczności medycznej noszonych produktów. Dzięki temu dobroczynny wpływ kompresji może towarzyszyć nam także w tych sytuacjach, w których mile widziany jest nieszablonowy ubiór.

 

Tegoroczne kolory sezonowe MEDI dzielą się na dwie kategorie. Do pierwszej z nich zaliczają się kolory Emerald i Ruby. Zostały one wybrane z uwagi na ich ciemny odcień oraz dużą kontrastowość, pozwalającą na interesujące komponowanie z innymi elementami garderoby. Stanowią one też swoistą przeciwwagę dla drugiej kategorii kolorów sezonowych, dedykowaną dla osób o różnych typach karnacji.

 

Kobiety noszące produkty uciskowe w wielu przypadkach wybierają te warianty kolorystyczne, które są jak najbardziej zbliżone do barwy ich skóry. Wybór ten jest jednak, z uwagi na dużą różnorodność typów karnacji, dość trudny. Aby wyjść naprzeciw potrzebom tej grupy klientek, preferującej produkty uciskowe w jak najbardziej naturalnych barwach, MEDI zaproponowało w tym sezonie kolory dostosowane do 4 typów kobiecej karnacji:

 

medi podkolanówki uciskowe kolory sezonowe I i II typ karnacji

Typ I oraz II charakteryzuje się najjaśniejszą, niekiedy wręcz bladą skórą, blond lub jasnobrązowymi włosami oraz jasnoszarymi lub niebieskimi oczami.


Najlepszymi kolorami dla I i II typu karnacji są Powder, Piaskowy i Rosé.

medi podkolanówki uciskowe kolory dla karnacji I i II
medi pończochy uciskowe kolory sezonowe III typ karnacji

Typ III to skóra leciutko opalona, połączona z włosami brązowymi lub ciemnymi blond oraz szarymi lub zielonymi oczami.


Najlepszymi kolorami dla III tpyu karnacji są Karmelowy i Bronze. 

medi pończochy uciskowe kolory dla karnacji III
medi rajstopy uciskowe kolory sezonowe IV typ karnacji

Typ IV karnacji to najbardziej opalona skóra, idąca w parze z czarnymi lub ciemnobrązowymi włosami i ciemnymi, najczęściej brązowymi oczami.


Najlepszymi kolorami dla IV typu karnacji są Beżowy i Terra.

medi rajstopy uciskowe kolory dla karnacji IV

 

Nowe kolory sezonowe MEDI to Powder (jasna, nieopalona skóra - karnacja typu I oraz II), Rosé (delikatnie opalona - karnacja typu I oraz II), Bronze (opalona - karnacja typu III) oraz Terra (najciemniejsza, mocno opalona - karnacja typu IV). W połączeniu z 3 innymi kolorami, stale dostępnymi w ofercie (beżowy, piaskowy, karmelowy) tworzą one bardzo szeroką paletę naturalnych barw, pozwalającą na bezproblemowy dobór takich produktów, jak pończochy czy rajstopy uciskowe, które będą idealnie komponowały się z karnacją naszej skóry.

 

Wszystkie spośród najnowszych kolorów sezonowych MEDI dostępne są dla całej serii Mediven Elegance, w której znajdują się podkolanówki, pończochy oraz rajstopy uciskowe. Oprócz tego wybrane kolory z palety naturalnych barw (piaskowy, beżowy, karmelowy, Bronze, Rosé) będą możliwe do wyboru dla serii Mediven Plus.

 produkty uciskowe medi kolory sezonowe

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.