Wczytuję dane...

Historie naszych klientów. Sprawdź jak kompresjoterapia wpłynęła na ich życie.

Problemy żylakowe, choroby zakrzepowe pojawiają się w różnym wieku i dotykają osób z przeróżnych środowisk zawodowych.

W naszej pracy spotykamy się z ludźmi, których historie, choć inne na pozór, łączy jeden mianownik- poprawa jakości życia w trosce o swoje zdrowie.

Mamy do czynienia z przypadkami klientów, borykających się z poważnymi schorzeniami żylnymi, często w stanach pooperacyjnych, które wymagają wysokiego stopnia kompresji zaleconej przez lekarzy.

Doradzamy osobom z niewydolnością zastawek głębokich, zespołem pozakrzepowym, ze zmianami skórnymi czy obrzękiem limfatycznym. Codziennie obserwujemy, jak duży wpływ mogą mieć produkty uciskowe na jakość życia, nawet przy tak ciężkich schorzeniach.

Drugą grupą naszych klientów, są osoby szukające pomocy w codziennych zmaganiach z uciążliwymi opuchnięciami, bólami nóg, nieestetycznymi pajączkami i pojawiąjącymi się dopiero żylakami. W takich przypadkach widzimy, jak ogromnym sukcesem jest stosowanie profilaktyki uciskowej. Rajstopy przeciwżylakowe, profilaktyczne podkolanówki kompresyjne, estetyczne pończochy uciskowe, wpisują się w codzienne funkcjonowanie tych osób. Stają się nieodłącznym elementem ich garderoby. Wspomagają osłabione żyły, wzmacniają nogi w czasie długich podróży, hamują rozwój poważniejszych schorzeń.

Poznajcie historie naszych klientów, którzy zechcieli podzielić się swoimi doświadczeniami z kompresją.

Może zainspirują Was do poprawy swojego komfortu życia? Pomogą w wyborze odpowiednich dla siebie produktów, podpowiedzą jak zadbać o swoje nogi?

         Kasia z Wrocława                                                                                 Andrzej z Gdańska         

       Historia Kasi z Wrocławia (lat 29)                                                           Historia Andrzeja z Gdańska (lat 45)        
 
 Julia z Ostrowca Świętokrzyskiego                                                                                Antek z Warszawy

Historia Julii z Ostrowca Świętokrzyskiego (lat 33)                                      
 Historia Antka z Warszawy (lat 25)

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.