Wczytuję dane...

Podkolanówki uciskowe dla mężczyzn


podkolanówki uciskowe dla mężczyzn

Mężczyźni równie często, co kobiety borykają się z problemami żylnymi, ryzykiem zakrzepicy czy zatorowości płucnej. Zagrożenia ze strony układu krwionośnego w równym stopniu dotyczą mężczyzn i kobiet – zawał serca czy niewydolność układu krążenia mogą wystąpić niezależnie od płci. Problemy zdrowotne o podłożu naczyniowym wymagają stosowania odpowiedniej profilaktyki i leczenia. Producenci podkolanówek kompresyjnych od pewnego czasu poszerzają asortyment o kolejne propozycje dla mężczyzn.

Całodzienna aktywność, regularne treningi czy chociażby niedzielna przejażdżka na rowerze to również sytuacje, w których wskazane jest stosowanie kompresji. Sportowe wyroby kompresyjne to skarpetki, podkolanówki i opaski przeznaczone dla osób aktywnych, sportowców i amatorów. Są to wysokiej jakości wyroby, które zwiększą wyniki sportowe i skrócą czas regeneracji mięśni po wysiłku. Mają zastosowanie na treningu, podczas zawodów, a nawet w czasie podróży. Każdy, kto aktywnie spędza czas, powinien je wypróbować. Mężczyźni mogą je z powodzeniem nosić również na co dzień, do mniej oficjalnych stylizacji.W naszym sklepie panowie znajdą szereg produktów stworzonych z myślą o ich potrzebach:


1.
podkolanówki kompresyjne:

  • z dodatkiem naturalnych włókien:

    Aries Avicenum 310
    RelaxSan
    Sigvaris Samson
    Varisan Fashion Innova
    Sigvaris seria 500

  • eleganckie wzornictwo:

     Bauerfeind Business
     Mediven For Men
     Veera Travel


2. pończochy uciskowe – samonośne lub z przypięciem do paska:

3. kalesony i męskie rajstopy przeciwżylakowe:Nasze propozycje dla mężczyzn są zróżnicowane pod kątem tkanin, z których są wykonane, siły ucisku, wzornictwa, palety kolorów. Dodatek naturalnych włókien i zastosowane technologie zapewnią komfort i świeżość stóp przez cały dzień. Aktywni mężczyźni z pewnością zwrócą uwagę również na kompresję sportową.Mężczyzno! Zadbaj o swoje nogi już dziś!


 

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.