Wczytuję dane...

Z nami zadbasz o zdrowie swoich nóg

Z nami zadbasz o zdrowie swoich nógUczucie ciężkości nóg, wieczorne obrzęki? Podpowiadamy, co zrobićJeżeli często wieczorami miewasz uczucie ciężkich nóg, pojawiają się obrzęki lub tak zwane pajączki – nie zwlekaj! Udaj się jak najszybciej do specjalisty. Chirurg naczyniowy lub flebolog zleci odpowiednie badania, dzięki którym będzie można zdiagnozować problem.

Podstawowym badaniem diagnostycznym w przypadku chorób układu krążenia jest USG Dopplera. Pozwala ono na ocenę przepływów krwi w tętnicach i żyłach, dzięki czemu możliwe jest wykrycie nawet najdrobniejszych zmian lub schorzeń w naczyniach.

Po przeprowadzeniu specjalistycznych badań lekarz diagnozuje stan układu żylnego i zleca odpowiednie postępowanie. W zależności od stopnia zaawansowania zmian mogą to być zabiegi likwidujące żylaki lub pajączki (skleroterapia, echoskleroterapia). W przypadku mniej rozległych zmian natomiast często wystarczająca może okazać się kompresjoterapia.


Podobnie jak w przypadku wielu schorzeń, poważnych problemów żylnych często można uniknąć. Wystarczy skontrolować stan układu krwionośnego i nie lekceważyć pierwszych objawów. Zbadaj swoje nogi już dziś!

 

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.