loadingimg

Wczytuję dane...
Sigvaris

Wraz z rokiem 2012 rozpoczęła się współpraca naszego sklepu z największym na świecie producentem wyrobów uciskowych, niekwestionowanym liderem w tej branży, firmą Ganzoni, producentem wyrobów uciskowych pod marką Sigvaris. Początki szwajcarskiej firmy Ganzoni sięgają XIX wieku.logo sigvaris

Asortyment produktów przeciwżylakowych Sigvaris jest niezwykle bogaty, od tych jedwabiście miękkich i przezroczystych serii MAGIC, poprzez wygodne serie z bawełną COTTON, aż po tradycyjne wyroby na bazie gumy naturalnej z SERII 500, wykazujące najwyższą jakość w terapii uciskowej. W ofercie znajduje się również seria ekonomiczna SELECT, produkowana na bazie nici syntetycznej. Prócz tego Sigvaris oferuje dwie serie wyrobów profilaktycznych, DELILAH dla kobiet oraz SAMSON dla mężczyzn.

Wszystkie produkty medyczne Sigvaris noszą europejski znak jakości prawidłowego medycznego ucisku GZG.

Zachęcamy do tego, aby przy doborze odpowiedniego rozmiaru skorzystać z fachowej wiedzy przedstawicieli marki Sigvaris. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem któregoś z produktów tej marki, prosimy o dokonanie pomiarów wg tabeli oraz przesłanie ich do nas na adres info@przeciwzylakowe.pl z dołączoną informacją, który produkt chcieliby Państwo zamówić lub z prośbą o kontakt telefoniczny. Nasi konsultanci oddzwonią do Państwa w ciągu 24 godzin.Podkolanówki, pończochy i rajstopy uciskowe Sigvaris to gwarancja satysfakcji i natychmiastowa ulga dla nóg!

Więcej szczegółów na temat producenta na blogu. 


Podkolanówki profilaktyczne

Podkolanówki I i II klasy ucisku Pończochy profilaktyczne

Pończochy I i II klasy uciskuRajstopy profilaktyczne

Rajstopy I i II klasy uciskuRajstopy profilaktyczne dla kobiet w ciąży

Rajstopy dla kobiet w ciąży I i II klasy ucisku


Podkolanówki męskie


Terapia przeciwzakrzepowa

i przeciw owrzodzeniom

 Półrajstopy przeciwżylakowe II klasy uciskuAkcesoria Zobacz wszystkie produkty Sigvaris
http://przeciwzylakowe.pl/sa/182/38/0/0/0/rajstopy_profilaktyczne/0/0/0/0/0/0/0/rajstopy_profilaktyczne/0/0.html